מבנים יד שנייה | היחידה בנייה מתועשת

מבנים יד שנייה

היחידה לבנייה מתועשת מציעה למכירה או השכרה מבנים יבילים יד שניה מכל הסוגים – מבנים ניידים יד 2, מכולות וקראוונים יד שניה, משומשים או משופצים.

למעוניינים בכך ניתן לבצע התאמות במבנה על פי צורך או דרישה.

חזרה לקטגוריית בניה קלה

היחידה לבניה משפצת מבנים או מכולות משומשות

אנו מחזיקים מלאי זמין של מבנים משומשים יד שנייה מכל הסוגים בכדי לתת מענה מהיר במידת הצורך של מבנים ניידים מתועשים, קרוואנים ומכולות. לקוחות אשר מעוניינים לקבל תמורה טובה לכספם ובעיקר לחסוך זמן, מוזמנים לבוא למתחם היחידה לבנייה מתועשת ולבחור מן המלאי המגוון העומד לרשותם, ולשבת עם אנשי המקצוע שלנו בכדי שנוכל לשפץ את המבנה או המכולה ולהתאימה לצורך שלכם.

מבנים יד שנייה

כאשר רוכשים מבנה מיד שנייה, חייבים לוודא שהגוף שאתם רוכשים ממנו הוא מהימן, אמין ובעל ניסיון רב בשדרוג ושיפוץ מבנים, שכן בתוך המבנה עלולים לצוץ פגמים נסתרים שלא נצפו קודם. היחידה לבניה מתועשת היא בעלת הניסיון הרב והמוניטין בתחום זה, על כן רכישת מבנים ניידים ביחידה היא עסקה הנעשית בביטחון רב.

בעקבות עסקאות היחידה בטרייד אין וברכישת מבנים משומשים, לחברה מלאי גדול ומגוון של מבנים יד שניה – מבנים ניידים למגורים מבנים יד שניה המיועדים לשמש כמשרד נייד, מבני ציבור או מבנים המיועדים לאירועים כגון קופות, שירותים מבני שמירה, קרוואנים ומכולות יד שניה.

היתרונות של מבנים יד שניה או משופצים הם גדולים – כמובן שמדובר בחיסכון כספי גדול במידה וקיים מבנה מתאים, ובזמן הספקה מידי או קצר מאד במידה ודרוש שיפוץ נוסף.

מחפשים מבנה יד שנייה? אנו מציעים פתרון לוגיסטי כולל!

חברתנו מציעה ללקוחותיה פתרון לוגיסטי כולל באמצעות זרועות היחידה השונות, הכל מהתאמת המבנה על פי דרישה ועד להובלה והצבת המבנה במקום המיועד לו וחיבורו למערכות רצויות.

צור קשר לפרטים אודות מבנים יד שנייה

לקביעת פגישה אנא השאר פרטיך

שם *

טלפון *

דואר אלקטרוני

מעוניין ב:

הודעה