בניה מודולרית | היחידה בניה מתועשת

בניה מודולרית

בניה קלה נבנית בשיטה מודולרית. חומרי הבניה הינם חומרים קלים וידידותיים לסביבה בעלי תקנים של מכון התקנים הישראלי.

בתהליך הבניה המודולרית, בונים בניין מחוץ לאתר, בתנאי מפעל מבוקרים, אך תוך שימוש באותם חומרים ואותם סטנדרטים כמו בניינים שנבנו באופן קונבנציונלי – במחצית מהמקרים המבנים מיוצרים ב"מודולים" הקלים להסעה ולהרכבה באתר, מאפשרים תרגום מתוחכם של עיצוב ומפרטים של הבניין שנבנה באופן רגיל לשפת הלגו כביכול, אך ללא פשרות.

חזרה לקטגורית בניה קלה

מבנה מגורים בבניה מודולרית

חוזק חומרים

מן הבחינה המבנית, מבנים מודולאריים בדרך כלל חזקים יותר ממבנים בבנייה קונבנציונלית, כי כל מודול מתוכנן לעמוד באופן עצמאי בתלאות הדרך ומורכב על יסודות. בשטח הם משולבים יחד ונאטמים, ומאפשרים לשלב יחד בהרכבה קיר, רצפה וגג.

בניה מודולרית מתבצעת כמעט כולה במפעל, כולל חומרי הגמר, להבטחת ניהול טוב יותר של איכות הבנייה. חומרים שמועברים למפעל מאוחסנים בשלום ובבטחה במחסן היצרן כדי למנוע נזק ולשמירה על איכות מעולה של בנייה בכל שלב.

יתרונות נוספים לשיטה המודולרית

מעבר לזמן ניהול הייצור המשופר, בנייה מודולרית מציעה יתרונות רבים אחרים לבעלים. הזזת כ-% 80 מהפעילות בענף בניית בניין ממיקום האתר למפעל, מפחיתה באופן משמעותי את שיבוש פעילות אתר הבנייה, מצמצמת תנועת כלי רכב, משפרת את הבטיחות והביטחון הכולל. צמצום פעילות באתר הבנייה מונע חלק גדול ממפגעי הבנייה המתמשכים, והוא מהווה יתרון עצום.

היתרון הנוסף, הוא זמן הבניה המהיר, מאחר ויש חסכון לוגיסטי בכוח האדם וחומרי הבניה נמצאים במפעל. כך לדוגמא – בית של 120 מ"ר נבנה בין 3-4 חודשים.

לאדריכלים ולבעלים כאחד, חברתנו המתמחה בבניה קלה מציעה רמות של תחכום, תכנון ובנייה שתעלינה על כל הציפיות, שיתמודדו מול מתחריהם הקונבנציונליים. רוב החברות בבניה מודולרית, יכולות לקחת עיצוב מבנה בנוי וליצור גרסה מודולרית בעת הצורך, כך שזה לעולם לא מאוחר מדי לחקור את האפשרויות!

יזמים ואדריכלים כיום מחפשים עיצובים יותר ברי קיימא המוכיחים השפעה סביבתית משופרת, ועבור אלה בנייה מודולרית היא מטבעה אקולוגית וידידותית לטבע. הבנייה בסביבה מבוקרת מפחיתה את ייצור הפסולת דרך הימנעות מחומרים מזיקים ויצירת פסולת באתר שחייבים לפנות אותה- שלא כמו במפעל מסודר. יחד עם ניהול משופר באיכות לאורך כל תהליך הבנייה והפרעה משמעותית פחות לטבע ע"י הקטנת פעילות באתר, הם מקדמי אחריות סביבתית.

 

לפרטים נוספים או לקביעת פגישה צרו קשר באימייל או חייגו
צור קשר לפרטים נוספים

 

שתפו אותנו:

לקביעת פגישה אנא השאר פרטיך


שם *


טלפון *


דואר אלקטרוני

מעוניין ב:


הודעה


משרדים, מפעל ותצוגה: ישראל פולק 31, קרית גת

מס' קבלן: 29530

מס' ספק משרד הביטחון: 11011426

הצהרת נגישות
אדסייט בניית אתרים
, קידום אתרים פרסום באינטרנט

Call Now Button
שלח הודעה
1
צריכים עזרה?
היי :)
איך אפשר לעזור?
צור קשר