בניה קלה אישורים | היחידה בניה מתועשת

בניה קלה אישורים

 עבורנו אישורים הם עניין של יום ביומו – לא עניין של מה בכך אומנם, אך נושא שמטופל בשוטף. כל בנין זקוק לאישורי בניה- אישור מהרשות המקומית, אישור מרשויות הבניה, מנהל מקרקעי ישראל וכו'.

חזרה לקטגורית בנייה קלה

אנו מספקים שירותי הגשת תכניות לקבלת היתר והאישורים הנדרשים לבניה מן הרשות המקומי. בנוסף אנו בונים את המבנה בשטח המפעל ומשנעים אותו לבית הלקוח, במקביל אנו בונים את הממ"ד בשטח הלקוח בהתאם להנחיות פיקוד העורף ואת ביסוס המבנה בהתאם לדוח קרקע של שטח המגורים.

בבניה קלה נושא האישורים הוא קל יותר, משום שלא מדובר בבנינים רבי קומות אלא בדרך כלל מבנים צמודי קרקע, שבנויים במפעל, מחומרים מוכרים וחזקים, ובהתאם למפרטי בנייה שנבדקו ואושרו עבור פרויקטים רבים בעבר.

אישורים עבור מבנים קלים למגורים

כל מבנה בו צריכים לגור אנשים, או צריכים ללמוד בו תלמידים, חייב באישורים הנדרשים כדי להיות מוקם. בניית המבנה והקמתו בשטח אסורים בתכלית ללא האישורים הללו.

בבניה פרטית חברתנו מלווה את תהליך הבניה משלב התכנון האדריכלי, כלה בליווי הנסי של מהנדס החברה וכן דואגת לכל האישורים הנדרשים מול הרשויות, פיקוד העורף, הג"א וכיבוי אש.

אישורים לעסקים

אישורים למבנים בשימוש מסחרי

כאשר מדובר בעסק אשר בנה לו מבנה בבניה קלה, הרי האישורים הרגילים נוספים אל האישורים העסקיים שהעסק חייב לקבל כגון אישור עסק מן הרשות המקומית, אשר גם מקיימת ביקורות כדי לוודא שהמבנה הוקם במיקום המדוייק שאושר, בגודל ובגובה אשר מהווים סטנדרט מקובל בענף הבניה הקלה.

עסקים שפותחים למשל משרדים זמניים כגון משרדי מכירות של פרוייקט בנייה, עומדים לארח בהם באופן יומיומי לקוחות ומבקרים שבאים לבדוק את הבניין בבנייה וכן לעמוד על התנאים הכלכליים של מכירת הנכס בו הם מעוניינים.

אישורי בניה

  • חברתנו מתכננת ומגישה את התכניות להיתר בליווי אדריכל ומהנדס החברה.
  • על הלקוח לספק תכנית מדידה של הקרקע, דוח קרקע לטובת ביסוס המבנה, ואישור בטאבו של השטח.
  • חברתנו עשירה בידע וניסיון בתחום זה ויודעת להתאים את צרכי הלקוח לבית חלומותיו.
  • חברתנו מעניקה אחריות לבתים בהתאם לחוק המכר המדינה

 

לפרטים נוספים או לקביעת פגישה צרו קשר באימייל או חייגו
צור קשר לפרטים נוספים

 

שתפו אותנו:

לקביעת פגישה אנא השאר פרטיך


שם *


טלפון *


דואר אלקטרוני

מעוניין ב:


הודעה


משרדים, מפעל ותצוגה: ישראל פולק 31, קרית גת

מס' קבלן: 29530

מס' ספק משרד הביטחון: 11011426

הצהרת נגישות
אדסייט בניית אתרים
, קידום אתרים פרסום באינטרנט

Call Now Button
שלח הודעה
1
צריכים עזרה?
היי :)
איך אפשר לעזור?
צור קשר