בניית מבני ציבור בשיטת בניה קלה | היחידה בניה מתועשת

בניית מבני ציבור

זקוקים לבניית מבני ציבור ניידים או קבועים?
היחידה בנייה מתועשת בונה מבני ציבור בשיטת בניה קלה עבור לקוחות בתחום המוסדי, הממשלתי והעירוני (מוניציפלי).

בין השאר, אנו בונים כיתות לימוד, גני ילדים, בתי כנסת, ישיבות ומבנים ניידים קבועים או יבילים לכל מטרה – כל אלה נבנים באיכות גבוהה במיוחד, תוך שמירה על סטנדרטים קפדניים של בטיחות בנייה, מיגון פיזי ומיגון מפני אש, כיבוי אש, בידוד ואיטום.

יתרונות בניה קלה של בניית מבני ציבור

מוסד ציבורי אשר בוחר בבנייה קלה מתועשת עבור חלק מן המבנים שלו, יקבל אצלנו ביחידה לבניה קלה מוצר שנבנה על פי תקן ישראלי ירוק, הן ברמת החומרים והן ברמת תכנון המבנים.

התכנון הקפדני ואיכות חומרי הבנייה ביחידה, מביאים לחסכון לאורך שנים בהוצאות תחזוקת שבר ותחזוקה מונעת, חסכון בצריכת אנרגיה באמצעות חימום וקירור באופן יעיל ועד חסכון במים באמצעות מערכות ניקוז מתקדמות.

כל הזמנה של בניה קלה של מבני ציבור ב"יחידה בנייה מתועשת" נכנסת לתכנית ביצוע מפורטת על פי לוח זמנים קבוע, ועוברת בין מחלקה למחלקה בתוך הארגון, החל משלב האפיון, העיצוב והתכנון ההנדסי, דרך בנייה מדויקת על פי המפרט, הקמת מערכות החשמל והאינסטלציה, גימור המבנה, ועד להובלתו ליעדו הסופי על ידי הצוות המקצועי של היחידה להובלה.

בכל אחד מן השלבים מעודכן הלקוח לגבי סטטוס הביצוע של המבנה, כך שאין סימני שאלה ואין כל הפתעות. בשורה התחתונה – עבודה מדויקת, נקייה, אמינה ובאיכות גבוהה והעיקר – בזמן!

יתרונות הזמנת מבני ציבור בבניה קלה אצלנו

מגוון רחב של מבני ציבור בבניה קלה היחידה לבנייה מתועשת מספקת, תחת פעילות הקבוצה, פתרון כולל ומקיף של בניה קלה ציבורית כגון כיתות בבנייה קלה, קופות, שירותים ציבוריים באמצעות בנייה קלה או כל מבנה אחר.

שלל רמות מוצר לבחירת הלקוח – לחברתנו היכולת לספק מוצר בכל רמה רצויה ובכל היקף.

פתרון כולל, מקיף ואיכותי – בניה קלה של מבני ציבור החל משלב התכנון ועד להובלת המבנה או הצבתו בשטח.

מפעל תצוגה רחב לרווחתכם – נשמח לארח אותכם המפעל החברה אשר בנוי על שטח של 25,000 מ"ר המאפשרים לנו לבנות בהיקפים גדולים ולספק מוצר מוגמר בזמן ובתקציב ידוע מראש.

 

 

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום

077-9975238

 

שתפו אותנו:

לקביעת פגישה אנא השאר פרטיך


שם *


טלפון *


דואר אלקטרוני

מעוניין ב:


הודעה


משרדים, מפעל ותצוגה: ישראל פולק 31, קרית גת

מס' קבלן: 29530

מס' ספק משרד הביטחון: 11011426

הצהרת נגישות
אדסייט בניית אתרים
, קידום אתרים פרסום באינטרנט

Call Now Button
שלח הודעה
1
צריכים עזרה?
היי :)
איך אפשר לעזור?
צור קשר