בניית ממ"דים | היחידה בניה מתועשת

בניית ממ"דים

היחידה בנייה מתועשת מספקת פתרונות של בניית ממ"דים על פי דרישה לרבות ממד"ים ניידים המוצאים למכירה או להשכרה.
כל זאת תוך עמידה בתקן דרוש, לרבות "תקן אש 931" ממכון התקנים הישראלי.

לצורך בניית ממ"ד, דרוש ניסיון וידע רב, הן בקונסטרוקציה והן בתקנים הנדרשים, אשר שונים זה מזה באיזורים שונים בארץ. אנו מספקים את הייעוץ המקצועי הנדרש לבניית ממ"ד ובניית ממ"מ וכן ליווי צמוד של אדריכל לכל אורך התהליך, מהגשת תוכניות עד לקבלת היתר.

 

בניית ממ"ד כחלק מבית קיים מחויבת על פי חוק. אם ברצונכם להוסיף ממ"ד (מרחב מוגן דירתי) או ממ"מ (מרחב מוגן מוסדי) למבנה קיים או למבנה בשיטת בניה קלה, הגישה שלנו הינה לשלב אותו כחדר לכל דבר בבית או במרחב הציבורי. אנחנו בונים את הממ"ד לפי תוכנית המאושרת בפיקוד העורף, ומחברים אותו לבית/מבנה ציבור ברמת גימור גבוהה.

הצעד הבא הוא בדיקת הקרקע וייעוץ מהנדס על מנת לקבוע את הביסוס הנדרש. הבדיקה נעשית על ידי קידוחי ניסיון בקרקע, ובאמצעותה אפשר לקבוע במדויק איזה סוג של ביסוס יידרש לבניית הממ"ד וכיצד יחובר הממ"ד למבנה הקיים.

לצורך בניית ממ"ד, דרוש ניסיון וידע רב, הן בקונסטרוקציה והן בתקנים הנדרשים, אשר שונים זה מזה באיזורים שונים בארץ. הצעת המחיר שתקבלו מאיתנו כוללות את מלוא המפרט, בכלל זה תכנון, בדיקות, בנייה, חיבור למבנה קיים, איטום, מערכות חשמל, אוורור וסינון אב"כ.

במסגרת השירות של היחידה לבניה מתועשת אנו מספקים את הייעוץ המקצועי הנדרש לבניית ממ"ד ובניית ממ"מ וכן ליווי צמוד של אדריכל לכל אורך התהליך, מהגשת תוכניות עד לקבלת היתר.

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום

טלפון - בנייה קלה

 

שתפו אותנו:

לקביעת פגישה אנא השאר פרטיך


שם *


טלפון *


דואר אלקטרוני

מעוניין ב:


הודעה


מפעל ותצוגה: מושב גבעת כח, משק 72

מס' קבלן: 29530

מס' ספק משרד הביטחון: 11011426

אדסייט בניית אתרים, קידום אתרים פרסום באינטרנט

צור קשר