בניית משרדים | היחידה בניה מתועשת

בניית משרדים

מחפשים משרד בבניה הקלה? אולי אולם תצוגה או מכירות?
היחידה בנייה מתועשת בונה משרדים בבניה קלה ומבני ציבור עבור לקוחות בתחום המוסדי, הממשלתי והעירוני.

לחברתנו ניסיון רב בבניית משרדי מכירות בשיטת בניה קלה על פי דרישה ליזמים וקבלנים. אנו מספקים מענה כולל החל משלב התכנון האדריכלי ועד לתכנון הפנים וכמובן מספקים פתרון לוגיסטי כולל בהובלת המבנה, התאמתו והצבתו בשטח.

בניה קלה של משרדים – משרדי מכירות ומשרדי שטח

סוגי המשרדים שלנו כוללים מגוון רחב ומשלבים בין משרדים מרהיבים המותאמים במיוחד עבור משרדי מכירות שיווקיים לבין משרדי שטח ייחודיים, בעוד כולם מותאמים לתנאים, לדרישות ולצרכים השונים של קהל לקוחותינו. המשרדים שלנו נבנים בשיטת בניה קלה המשלבת טכנולוגיה מתקדמת, המותאמת באופן מודולארי לעיצוב נבחר ולהרחבות נדרשות בהתאם לצורך.

משרדי מכירות משרדי שטח

משרדי מכירות משרדי שטח

משרדי מכירותענפים כמו מכירות, שיווק ופרטיים מעוניינים לעיתים במשרד מהודר ומעוצב בהתאם למטרות שברצונם לקדם ולהשיג. חברתנו מתמחה בהקמת משרדי מכירות מרהיבים וזוכה לעבוד עם החברות הגדולות ביותר במשק במשך שנים רבות.

משרדי שטח – ענפים כמו חקלאות ותעשייה זקוקים לא פעם למשרד פרקטי ויעיל, שישמש אותם בתנאי שטח ואף יהיה ניתן לשנותו, להרחיבו או לניידו בהתאם לצורך. אצלנו ב"יחידה בניה מתועשת" מספקים מענה כולל לאותם משרדי שטח שעונים על דרישות אלה.

ההבדל המהותי בין שני סוגי המשרדים נובע בעיקר בגלל אופי העבודה של כל אחד מהמגזרים השונים, בעוד כלל היחידות המוצעות לשוק העסקי מתוכננות בקפידה ומותאמות באופן אידאלי לצרכי כל אחד מהלקוחות שלנו.

יתרונות היחידה לבניה בענף בניית משרדים

את שלל היתרונות שאנו מספקים למול המתחרים שלנו נסכם בכמה דגשים עיקריים:

    • פתרון כולל לבניית משרדים באמצעות בניה קלה – החל משלב האפיון הראשוני, העיצוב והתכנון ההנדסי, דרך בנייה מדויקת על פי המפרט שנקבע, הקמת מערכות החשמל והאינסטלציה וגימור המבנה, ועד להובלתו ליעדו הסופי על ידי הצוות המקצועי שלנו.

התוצאה – מאות רבות של לקוחות מרוצים מן המגזר הציבורי.

    • תוכנית עבודה איכותית ומוקפדת – כל הזמנה נכנסת אצלנו ב"יחידה לבניה מתועשת" לתכנית ביצוע מפורטת על פי לוח זמנים קבוע מוגדר מראש, ועוברת בין מחלקה למחלקה בתוך הארגון, כאשר בכל אחד מן השלבים מעודכן הלקוח לגבי סטטוס הביצוע של המבנה, כך שאין סימני שאלה ואין כל הפתעות.

בשורה התחתונה – עבודה מדויקת, נקייה, אמינה ובאיכות גבוהה והעיקר – בזמן!

לבניית משרד באמצעות בניה קלה צרו קשר עוד היום

טלפון - בנייה קלה

 

שתפו אותנו:

לקביעת פגישה אנא השאר פרטיך


שם *


טלפון *


דואר אלקטרוני

מעוניין ב:


הודעה


משרדים, מפעל ותצוגה: ישראל פולק 31, קרית גת

מס' קבלן: 29530

מס' ספק משרד הביטחון: 11011426

הצהרת נגישות
אדסייט בניית אתרים
, קידום אתרים פרסום באינטרנט

Call Now Button
שלח הודעה
1
צריכים עזרה?
היי :)
איך אפשר לעזור?
צור קשר