הובלת מכולות - הובלת מכולה | היחידה בנייה מתועשת

הובלת מכולות

 

היחידה להשכרה מספקת פתרונות הובלת מכולות מכל גודל או סוג. מכולות משמשות את המערכת העסקית והפרטית באופן יום יומי ויש צורך תדיר להעביר את המכולות ממקום אחד למשנהו בכל רחבי הארץ. הובלת מכולות דורשת מיומנות ומקצועיות רבות זאת כדי לוודא כי המכולות תגענה ליעד המבוקש באופן תקין לגמרי וללא כל תקלה.

חזרה לקטגוריית מכולות

הובלת מכולות

לא כל חברה המספקת מכולות מעניקה שירות הובלות ולפיכך, עסק השוכר או רוכש מכולה לצורך מסוים, יוכל למצוא את הפתרון להובלה במחלקת הובלת מכולות של חברתנו, המהווה חלק אחד מתוך מערך הלוגיסטי שלם של החברה.

במסגרת מחלקה זו, אנו מעמידים לרשות הענף הפרטי והעסקי, לכל צורך ומטרה שירות הובלות הכולל ציוד מכני חדשני, כדוגמת: משאיות, מנופים, צוות מקצועי ומיומן וכל הדרוש כדי לבצע את הובלת המכולה בצורה הבטוחה והמקצועית ביותר. לכן בבואכם לחפש פתרונות הובלה של מכולות פנו למקצוענים העוסקים בזה באופן שוטף!

הובלת מכולות, צריכה להיות תוך שקלול מספר נתונים:

בבואנו לספק שירותי הובלת מכולות יש לקחת בחשבון את גודל המכולה, משקלה, היעד אליה יש להוביל את המכולה, השטח בו יש להציב את המכולה והאם מדובר בהובלה של מכולה אחת או מספר מכולות. המטרה שלנו היא לספק עבורכם שירות מותאם אישית כך שאתם לא תצטרכו לבזבז זמן יקר וכסף.

הובלת מכולה

אם אתם זקוקים להובלה של כמות מכולות גדולה עבור פרויקט מסוים, כדאי יהיה לבצע את ההזמנה זמן מה מראש, כדי שמחלקת ההובלות שלנו, תוכל להיערך בהתאם ולעמוד בלוח הזמנים באופן מדויק. וזאת במיוחד בתקופות בהם הביקוש להובלה עולה, כדוגמת עונת הקיץ והחגים.

החברה שלנו, הנה בעלת ניסיון רב שנים בתחום הפתרונות הלוגיסטיים בכלל ובמתן פתרונות הובלת מכולות בפרט. הידע הרב והצוות המקצועי ערוך להובלה לכל סוג של שטח ובכל מיקום. אנו נדאג להצבת המכולה במקצועיות, ובמידת הצורך לחיבור המכולות לתשתיות השונות במטרה לספק שימוש מידי במכולה. המטרה הניצבת מולנו, היא לאפשר לכם ליהנות מרמת שירות גבוהה ואישית, תוך מתן פתרון לוגיסטי מהיר, יעיל ואפקטיבי.

 

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר עבור הובלת מכולות.

טלפון - מכולות

שתפו אותנו:

לקביעת פגישה אנא השאר פרטיך


שם *


טלפון *


דואר אלקטרוני

מעוניין ב:


הודעה


משרדים, מפעל ותצוגה: ישראל פולק 31, קרית גת

מס' קבלן: 29530

מס' ספק משרד הביטחון: 11011426

הצהרת נגישות
אדסייט בניית אתרים
, קידום אתרים פרסום באינטרנט

Call Now Button
שלח הודעה
1
צריכים עזרה?
היי :)
איך אפשר לעזור?
צור קשר