השכרת מבנים ומשרדים ניידים | היחידה בניה מתועשת

השכרת מבנים ומשרדים ניידים

מבנים ניידים מהווים את הפתרון הנוח והיעיל ביותר לאחסון או לצורך עסקי המיועד לתקופות קצרות או ארוכות, בהתאם לצורך, כאשר תחום זה עובר כל העת שינויים והתפתחויות, וניתן לבחור מתוך מגוון רחב של מבנים בגדלים שונים ואף מעוצבים בהתאם לטרנדים המובילים ביותר.

 

* המבנים להשכרה לפי מלאי קיים, לחץ כאן ליצירת קשר

 

משרדים ניידים להשכרה מבני ציבור ניידים להשכרה

משרדים ניידים באתרי בניה

אחד השימושים הנפוצים ביותר למשרדים ניידים נעשה בעת בניית בניין חדש, שכן יש צורך למקם בשטח עצמו כל זמן שהבניה נמשכת, מבנה נייד לטובת אנשי צוות המכירות וההנהלה, אשר בו ניתן לקבל את הלקוחות הפוטנציאלים לרכישת הדירות, כמו גם להראות את הדירה לדוגמא ולתת מענה לעובדים בשטח בזמן אמת.

המשרדים הניידים החדשים מאובזרים בכל הדרוש להתנהלות עסקית תקינה ושוטפת, עם חיבור לכל אמצעי התקשורת הנחוצים לפעילות רציפה בדיוק כמו במשרד הקבוע. ניתן לבחור במשרד אשר מגיע עם מטבחון שיאפשר לכל אנשי הצוות שהות נעימה ונוחה יותר.

חשוב לזכור, כי אמנם מדובר במבנה נייד , אך עם זאת, תהליך הבניה של בניין עשוי להימשך זמן רב, ולכן יש לבחור במבנה איכותי עם נוחות מקסימלית, אשר תהיה בו התקנה של מערכת מיזוג, נקודות חיבור לציוד טכנולוגי בסיסי, כדוגמת, מחשבים ומדפסת וכל הדרוש על מנת שהמשרד הנייד יהווה תחליף הולם ויוביל לתוצאות הרצויות עבור העסק.

משרדים ניידיםכיצד בוחנים את איכות המבנה?

כאשר עומדים להשכיר מבנה נייד כדוגמת משרד, צריך דבר ראשון להחליט באיזה גודל של משרד מעוניינים, שכן ניתן לבחור מבין מבחר רב של גדלים, בנוסף יש להחליט איזה דגם מתאים, שכן ישנם מבנים ניידים למשרדים שהינם בסיסיים יותר ולעומתם מבנים המגיעים עם מטבחון ואבזור ברמה גבוהה, כאשר יש לבחון את כל הנתונים הללו בהתאם לצורך של העסק, לתקופה שבה צריכים את המבנה ולמספר אנשי הצוות אשר עומדים לעשות בו שימוש.

דבר שני, התקציב, יש לבדוק את עלות ההשכרה למול השירות שאתם מקבלים, שכן ישנן חברות העוסקות אך ורק באספקת מבנים, אך אינן מובילות אותן לשטח עצמו ואז יהיה עליכם לשכור את שירותיה של חברה אחרת, דבר הכרוך בהוצאה נוספת שלא תמיד כוללים אותה ואשר עשויה להיות גבוהה ומעבר לתקציב שלכם.

הדבר השלישי והאחרון ואולי החשוב ביותר, הוא בחירת חברה מקצועית ומנוסה להשכרת או מכירת מבנים ניידים שכן, לא כל חברה מעניקה שירות אישי ומלא. החברה שלנו שהינה בעלת וותק רב שנים בתחום זה, , מקפידה כי הלקוח יקבל את כל הדרוש מהזמנה, הובלת המבנה ועד להצבתו של המבנה בשטח וחיבורו לתשתיות המתאימות.

נראה אם כן, כי מבנים ניידים הינם אחד הפתרונות הנוחים ביותר לעסקים, מדובר בשירות שעוזר לעסק להמשיך את פעילותו הרציפה גם כאשר עליו לעבוד מהשטח, אנחנו בחברה, בחרנו בצוות מקצועי שילווה אתכם באופן אישי ואשר יעניק לכם את כל הדרוש להצלחת העסק.

077-9975238

 

שתפו אותנו:

לקביעת פגישה אנא השאר פרטיך


שם *


טלפון *


דואר אלקטרוני

מעוניין ב:


הודעה


משרדים, מפעל ותצוגה: ישראל פולק 31, קרית גת

מס' קבלן: 29530

מס' ספק משרד הביטחון: 11011426

הצהרת נגישות
אדסייט בניית אתרים
, קידום אתרים פרסום באינטרנט

Call Now Button
שלח הודעה
1
צריכים עזרה?
היי :)
איך אפשר לעזור?
צור קשר