מאמרים ומידע מקצועי | היחידה בניה מתועשת

מאמרים ומידע מקצועי

למתעניינים בנושא בנייה קלה, מבנים ניידים עיצוב מבנים יבילים ועוד להלן מספר מאמרים בנושא:

לגור בקרוון ? מבנה נייד וקראוון זה לא אותו דבר !

המושג קרוון, משמש רבים מאתנו בטעות  לסוג של מבנה נייד. כאשר, יש לעשות הבחנה בין שני אלה. קרוון זהו בית  על גלגלים, המחובר לרכב וניתן להסיעו ממקום למקום ולהחנותו בחניות המיוחדות לכך ואילו מבנה נייד, זה מבנה מוכן מראש, המגיע בגדלים ודגמים שונים וניתן להציבו בכל שטח לכניסה מידית.

מבנים ניידים – הדור הבא

ישנה מגמה של שינוי מרענן בתחום המבנים הניידים, לא עוד מבנים מדגם אחד סטנדרטי, אלא ניתן לבחור כיום מבנה נייד למגורים מתוך מבחר עצום ומרשים של דגמים וסגנונות. כאשר ניתן לעצב את הבית מבפנים בהתאם לטעם האישי, על ידי חלוקה פנימית של קירות גבס ולהגיע לרמת עיצוב גבוהה ויוקרתית ביותר.

המהפך העובר על המבנים הניידים, מצריך לעשות את האבחנה הברורה בין קרוון למבנה נייד, שכן אלו שני דברים שונים לחלוטין ואין להתבלבל ביניהם. במבנים ניידים החדשים, נעשה שימוש בחומרים מתקדמים, ניתן אף להתאים את המבנה לשיטת הבניה הירוקה והדבר החשוב מכול, העלות של המבנים הניידים נמוכה מכל בית פרטי אחר.

מבנה נייד וקראוון זה לא אותו דבר

מבנה נייד מעוצב – יש דבר כזה !

המבנה הנייד, מעניק לכם אפשרויות עיצוב רבות ומגוונות. ראשית, המבנים מגיעים בכל מיני גדלים, חלוקות שונות, כך שכל אחד, יכול כבר בשלב הראשוני לבחור את הדגם המשרת אותו באופן הטוב ביותר, מבחינת המיקום של הסלון, גודל המטבח, חלוקת החדרים וכדומה. כאשר חשוב לזכור, שניתן לבצע תוספות למבנה הנייד במידת הצורך בקלות רבה יחסית.

בנוסף, ברוב המבנים הניידים, ניתן להכניס רצפת פרקט איכותית, לשלב בקירות חיפויים שונים, ויחד עם קירות הגבס לסגנן את עיצוב הפנים בהתאם לאופי ולסגנון האישיים שלכם. המבנים הניידים הקיימים כיום, עמידים ביותר, עשויים מחומרים חדישים בטכנולוגיות מתקדמות, כך שעם עיצוב נכון ניתן  ליהנות מכל יתרונות הבית הפרטי, ובעלות נמוכה ביותר.

המבנה הנייד, זה לא מה שאתם מכירים, ובוודאי שלא קרוון, זה בית פרטי, שיש בו כל מה שנחוץ וצריך ואף יותר מכך כדי לחיות חיים נוחים וטובים. במקום להתחיל בתהליך של בנייה רגילה, להיכנס להוצאות יקרות ומיותרות, ניתן באופן מהיר ופשוט לעבור לגור בבית פרטי משלכם וכבר למחרת הצבת המבנה להיכנס אליו.

אנחנו ביחידה בניה מתועשת, נעמוד לשירותכם, ונבחר יחד אתכם את המבנה הנייד האיכותי והטוב ביותר לסגנון האישי שלכם. יש לנו מגוון עצום של דגמים, וצוות מקצועי עם ניסיון וידע רב שילווה אתכם לכל אורך הדרך.

עיצוב פנים של מבנים ניידים

עיצוב פנים של מבנים ניידים

עיצוב הפנים של כל דירה או בית פרטי , מעניק לה את הזווית האישית הגרים בה,  את הטעם והסגנון המייחדים אותם. כדי לעשות זאת באופן שניתן יהיה לאפיין את הדירה בצורה מושלמת, יש לתת את מלוא תשומת לב לעיצוב הפנים, כאשר ניתן לעשות זאת באופן עצמאי או בהתייעצות עם מעצב פנים, בעל ידע וניסיון בתחום.

איך מעצבים מבנה נייד?

עיצוב פנים של מבנה ניידאין הבדל מהותי בין עיצוב פנים של מבנה נייד למבנה הבנוי בשיטת בניה אחרת, מלבד העובדה, כי יש להתייחס לחומר ממנו עשוי המבנה, בכל הנוגע לתלייה של חפצים כבדים, מדפים הנושאים משקל רב וכדומה. מעבר לכך, המבנה הינו חלל המאפשר מגוון רחב של סגנונות עיצוב. בחלק רב, מן המבנים ניתן לעשות מחיצות עם קירות גבס, ליצור נישות מיוחדות ולתת למבנה את המראה העיצובי האישי שלכם.

אפשרויות העיצוב הן רבות ומגוונות, אם ניחנתם בחוש אסתטי מפותח תוכלו לנסות ולעצב את המבנה הנייד בעצמכם, תוך קבלת רעיונות ממגזינים מובילים בתחום מהארץ ומהעולם, לחילופין, אפשר תמיד לפנות לקבלת שירותיו של מעצב פנים, אשר יוכל בהתאם לתקציב העומד לרשותכם, להתאים למבנה את עיצוב הפנים הנכון ביותר.

באיזה שלב כדאי לעצב מבנה נייד?

צריך לעשות הבחנה בין מבנים ניידים, הבנויים בשיטת הבניה הקלה, לבין מבנים ניידים מוכנים. במבנים בבניה קלה, רצוי לעבוד בצמוד למעצב פנים כבר בשלבים הראשונים של תכנון המבנה, כדי שיוכל ללוות אתכם בכל הדרוש לעיצוב שיהיה לא רק בהיבט היופי, אלא גם פונקציונלי, כדוגמת צורת ומבנה המטבח, מבנה הסלון וכדומה. אך גם אם בחרתם לעשות את עיצוב הפנים בשלב מאוחר יותר, תמיד תוכלו לאתר מעצב פנים יצירתי שימצא פתרונות לכל עיצוב שתבחרו.

אם מדובר במבנים ניידים מוכנים, הרי העיצוב יכול להיעשות בכל שלב, כאשר ניתן לבחור כיום מבנים ניידים בכל מיני דגמים וסגנונות וחומרים, אשר ישפיעו גם על האופן בו תעצבו את המבנה. ולכן, אם יש לכם בקשות מיוחדות, כדאי לציין אותן בעת הזמנת המבנה, שאז תוכל החברה המספקת את המבנה להתאים בין הדרישות שלכם לסוג המבנה הנייד הטוב ביותר עבורכם.

עיצוב פנים, מעניק לכל בית את האופי  שלו, ומצביע גם על סגנון הדיירים בו, ולכן, כדאי שלא למהר ולהכניס ריהוט וחפצים מבלי לעשות תכנון מוקדם מראש. המבנה צריך להיות אסתטי, עם עיצוב עדין ועם מעט פריטים, כדי שההתנהלות בו תהיה נוחה, כמו גם קל יהיה כך לשמור על תחזוקה נכונה.

 

הבניה המתועשת

הבניה המתועשת, זו אחת השיטות לבנייה מתקדמת ומהירה. מדובר בשיטת עבודה הנעשית ברוב רובה במפעל, כאשר בשטח עצמו, מרכיבים את כל החלקים, כך שתוך זמן קצר יחסית ניתן לראות את התקדמות המבנה עד לסיומו. שיטה זו מתאימה למבנים מסחריים ופרטיים ואף למגורים. המבנים הינם עמידים ביותר ומגיעים במגוון דגמים וסגנונות.

הבניה המתועשת = נוחות, מהירות ומחיר אטרקטיבי

הסקטור המסחרי והציבורי זקוק תכופות למבנים מוכנים שניתן למצב או להקים תוך זמן קצר. בכל שיטת בנייה רגילה לא ניתן להשיג את יתרונות הבנייה המתועשת, שהם מהירות הכניסה, המחיר הנוח והאפשרות לעשות שימוש מידי במבנה, תוך שהוא מותאם לכל צורך ומטרה. כך למשל, ניתן למקם מחסן גדול ממדים עבור מפעל, להציב שירותים ניידים באירוע או לבנות בית בשיטת הבניה הקלה במספר חודשים. הבניה המתועשת, מהווה פתרון אידיאלי עבור קהלים וצרכים שונים.

שיטת הבניה המתועשת

יתרון נוסף וחשוב של שיטת הבניה המתועשת הינו בכך שיודעים במדויק איך יראה המבנה בסוף ההליך כבר בראשיתו, אין הפתעות. וכך ניתן להיות ערוכים באופן המדויק ביותר מבחינה תקציבית. כאשר אצלנו, בחברת היחידה בניה מתועשת, אנו מעמידים לרשות הלקוחות צוות מקצועי שמלווה את הפרויקט מתחילתו עד סופו כך שהתוצאה תהיה אופטימלית.

השכרה או רכישה ?

הבנייה המתועשת, כוללת גם מבנים ניידים יבילים המוכנים לשימוש מידי, עם אפשרות לשכור את המבנה או לחילופין לרכוש אותו. כאשר הבחירה בין שני אלה, תלויה בצורך ובמטרה של הלקוח. כאשר מדובר למשל, במפיקי אירועים אשר צריכים לשם אירוע מסוים מספר מבנים ניידים, נכון יותר יהיה לשכור אותם. אך אם מדובר בחברה הבונה מחסן תעשייתי, העדיפות תהיה לרכישה של המבנה שיהפוך לחלק בלתי נפרד מנכסי החברה.

השכירות, והרכישה של מבנים ניידים, בשיטת הבניה המתועשת, הינם במחיר זול באופן משמעותי, מכל שכירות או רכישה של מבנה בשיטת בנייה אחרת. כאשר עדיין ניתן לבחור מבנה מוכן, בדגם חדשני, בעיצוב מיוחד וליהנות מכל היתרונות ולשלם פחות וזאת הסיבה לעלייה ההולכת וגדלה בדרישה ו להשכרת ורכישת מבנים ניידים או מבנים בבנייה קלה.

היחידה בניה מתועשת, מתמחה בכל תחומי הבנייה מתועשת ומאפשרת ללקוחותיה לבחור מבין האופציות השונות של השכרת מבנים ניידים או רכישתם ואף בנייה של מבנה מתחילתו עד סופו בשיטת הבנייה הקלה. המטרה שלנו, היא לגלות גמישות מתמדת לפי דרישות הלקוחות במגזר הציבורי, הפרטי והתעשייתי כאחד. מרגע ההזמנה, נלווה אתכם לשירות מלא וכולל תוך הקפדה על מתן יעוץ מקצועי ואמין ביותר.

בית פרטי בבנייה קלה- דברים שחשוב לדעת

  • בית בבנייה הקלה – מכינים במפעל 

הבנייה הקלה, הינה שיטת בנייה מודרנית ומתקדמת, אשר מאפשרת בניית בית פרטי במגוון רחב של סגנונות ודגמים, במהירות ונוחות מקסימליים. מרבית הבנייה נעשית במפעל עצמו, ורק לאחר סיום ההכנות של מעטפת המבנה, מובילים את כול החלקים לשטח ובמקום עצמו מרכיבים את הכול לכדי מבנה אחיד ועמיד ביותר.

הכנת בית בבניה קלה

  • מהירות הבנייה  הקלה– אחת משיטות הבנייה המהירות ביותר

בשיטת הבנייה הקלה, נחשבת לאחת משיטות הבנייה היעילות והמהירות ביותר, וזאת משום שכל העבודה העיקרית של הכנת המבנה נעשית במפעל ולא בשטח המבנה. אין צורך להביא כל כך הרבה עובדים או לתאם את העבודה עם מספר רב של גורמים. ברגע שבוחרים חברה מקצועית לבנייה קלה, היא אחראית על הכול, מתחילה הבנייה ועד קבלת המפתח. ולכן, תוך זמן קצר יחסית אפשר לקבל בית מוכן לגמרי.

  • בנייה קלה – מאפשרת לכם לוותר על המשכנתא

ישנם אנשים רבים שרוצים בית פרטי, משלהם, אך מדובר בחלום שהינו קשה מאוד להשגה, בשל העלות הגבוהה של בניית בית ורבים נאלצים לוותר על כך שכן, לא כדאי להם להתחייב למשכנתא שתצמצם את יכולת המחיה. כאשר הפתרון לכך הוא פשוט ביותר. עלות הבנייה בשיטת הבנייה הקלה זולה באופן משמעותי כך שברוב המקרים, ניתן לרכוש בית פרטי מבלי שצריך לשלם עליו משכנתא.

  • בנייה קלה ועיצוב – הולכים ביחד

אולי לא כולם יודעים אבל, אין הבדל בין עיצוב בית שנבנה בשיטת הבנייה הקלה, לבין עיצוב בית בשיטת הבנייה הרגילה. אפשר לעצב ולתכנן את הבית כיד הדמיון הטובה, עם מעצב פנים ובהתאם לכל הטרנדים העיצובים בתחום האדריכלות והעיצוב המובילים בארץ ובעולם.

עיצבו בית בבניה קלה

  • זו לא קלישאה – בית בבנייה הקלה עמיד יותר

שיטת הבנייה הקלה, המקובלת, עשויה מלוחות שעוברים תהליך מיוחד במפעל, שמכינים אותם לרמת עמידות גבוהה ביותר אשר תורמת גם לבידוד טוב יותר. המבנה המוגמר בבנייה קלה, הינו חזק, מבודד ונשמר בתחזוקה גבוהה לאורך זמן.

  • יש לבחור נכון וחכם את החברה שבונה את הבית

המבנה בשיטת הבנייה הקלה, צריך לשמש אתכם לתקופה ארוכה ובאופן הנוח והטוב ביותר. כדי שזה יקרה, חשוב ביותר לבחור חברה מקצועית ואיכותית, אשר יש לה ניסיון רב בתחום זה, כמו גם עושה שימוש בחומרים מתקדמים וחדישים עם טכנולוגיות חדישות.

לשיטת הבנייה הקלה, יש יתרונות רבים, שמנינו רק חלק קטן מהם. מדובר בשיטה שמשיגה תוצאות מעולות בזמן קצר ביותר. אנחנו כאן, ביחידה בנייה מתועשת, בעלי ידע וניסיון רב בתחום זה. נעמוד לרשותכם בשירות אישי ומקצועי לאורך כל הדרך עד לקבלת המפתחות ביד, למקסימום שביעות רצון.

מבנים ניידים לאירועים – איך נכון להיערך לאירוע חוץ?

בשנים האחרונות, קיימת פריחה בתחום אירועי החוץ, בצורת הופעות של זמרים מהארץ ומחו"ל בפארקים הגדולים, ירידים לכל המשפחה, פסטיבלים של מוסיקה, אירועי קידום מכירות שונים ועוד. העלייה באירועי החוץ הובילה לנחיצות הרבה בהיערכות יעילה וחכמה לאירוע חוץ כך שיתקתק באופן מושלם ככל שניתן. חלק חשוב בהצלחת האירוע הוא בבחירת והשכרת מבנים ניידים איכותיים וברמה גבוהה.

מבנה נייד לא תקין – עלול להרוס לכם אירוע

 

הסיוט של כל מפיק אירועים, העורך ומארגן אירוע כלשהו בשטח, בחוץ הוא שאחד מהמבנים הניידים שנועדו לשירותים מפסיק לתפקד. אין בעיה חמורה מזה, שכן ברגע שהבאים לאירוע אינם יכולים לגשת לשירותים תקינים, מהר מאוד הם עוזבים את המקום וכל האירוע יכול להיפגם רק בגלל תקלה שניתן היה למנוע מראש. ולכן, קיימת חשיבות רבה בשכירת מבנים ניידים לאירועים שהינם ברמה גבוהה ובתקינות אופטימלית.

מפיק מקצועי, צריך לעשות כמה דברים כדי לוודא שהשירותים הניידים יתפקדו כראוי במהלך האירוע ועד סופו. הדבר הראשון הוא לשכור מבנים ניידים מחברה מקצועית, עם ניסיון רב בתחום והכי חשוב אמינה. הדבר השני, הוא לא לחכות לרגע האחרון, אלא להיערך לקראת האירוע כמה זמן שאפשרמראש, כך שניתן יהיה לקבל את המבנים הניידים האיכותיים ביותר ולא להתפשר.

תכנון נכון – הדרך לאירוע מוצלח

כאשר מתכננים אירוע, צריך לדעת מספר אלמנטים חשובים: כמה אנשים אמורים להגיע לאירוע, משך האירוע, סוג האנשים – האם מדובר בילדים קטנים, מבוגרים, צעירים וכדומה. ברגע שישנם כל הנתונים הדרושים, אפשר להתחיל ולבנות את מערך המבנים הניידים הנחוצים לאירוע. אם זה, שירותים ניידים, מקלחות, משרדים, בוטקה לשומר, מבנה נייד למכירת כרטיסים. הכול בהתאם לגודל, סוג והיקף האירוע.

בתקופת הקיץ, ישנם באופן טבעי יותר אירועי חוץ מאשר בכל תקופה אחרת ולכן, כאשר מדובר באירוע גדול, עדיף לבצע את הזמנת המבנים הניידים ממקום מסודר אחד אשר יכול להעמיד לרשות מפיק האירועים את כל המבנים לסוגיהם השונים, מבלי שיהיה צורך להזמינם מכמה מקומות וכך, לקבל אחריות מחברה רצינית  ומקצועית ולהיות בטוחים שהמבנים יתפקדו באופן תקין לכל אורך האירוע

כל מפיק אירועים, יודע שפרט קטן שעל פניו נראה לאדם מבחוץ, שולי, עלול לגרום נזק לאירוע שלם באופן בלתי הפיך ולהוביל להפסדים כלכליים להרבה גורמים. כדי שזה לא יקרה, אנחנו ביחידה בנייה מתועשת נלווה אתכם, מפיקי האירועים עם צוות מקצועי, שיעזור לכם לתכנן את האירוע בכל הנוגע למבנים הניידים, כך שהאירוע יהיה מוצלח ביותר וללא תקלות.

בניה קלה בבניה ירוקה

הבניה הקלה, הינה כיום במגמה להפוך לבניה ירוקה, וזאת על ידי שימוש בחומרי גלם שאינם פוגעים באיכות הסביבה, התקנת מערכות החוסכות באנרגיה ויצירת סביבת מגורים ששומרת על אוויר נקי ובריא יותר. כך מקבלים את כל היתרונות של הבניה הקלה בשילוב עם בניה המתחשבת באיכות הסביבה.

בית ירוק בבניה קלה

בית ירוק בבניה קלה – איך עושים את זה?

הבניה הקלה, מאפשרת הקמת בית פרטי או מבנה ציבורי, תוך זמן קצר ובעלות נמוכה באופן יחסי. כאשר מרבית העבודה נעשית במפעל עצמו ובשטח מרכיבים את כל החלקים לכדי מבנה אחד מושלם. הרעיון הוא לקצר את משך הבניה באופן משמעותי, וקבלת מבנה עמיד ויציב ביותר.

בחברות רבות המתמחות בבניה קלה, נעשה שימוש גם בחומרים מתכלים, או כאלה שדורשים אנרגיה פחותה בייצורם וזאת כדי לאפשר סביבת בנייה ירוקה, בריאה השומרת על איכות הסביבה. חומרי בנייה שניתנים למחזור או עשויים מחומרים ממוחזרים, כדוגמת פלדה, גבס וברזל אשר עלותם באופן יחסי יותר נמוכה, דבר המשתלב היטב בקונספט הבניה הקלה.

ישנם עוד אלמנטים חשובים בבניה ירוקה, הבאים לידי ביטוי בבניה הקלה, והם עבודת בנייה הממזערת פסולת בנייה. שכן, בשטח עצמו יש בבנייה הקלה מעט פסולת ויותר עבודה מעשית וכבר במפעל נעשית הפרדת חומרים ובהתאם לכך נוצרת פחות פסולת משיטת הבנייה הרגילה.

הכנת הבית והשטח לבנייה ירוקה

חלק בלתי נפרד מהליך הבנייה הירוקה, הוא לייצר סביבה ירוקה, וזאת עושים על ידי הכנת של שטח סביב הבית בצמחייה ושיטות ירוקות להשקיה העושות שימוש בטכניקות מתקדמות לחסכון אנרגיה ומים. כמו גם, מזעור פגיעה בצמחייה ועצים הקיימים כבר בסביבה עצמה.

בנוסף, נכון למקם את הבית באופן שבו יהיה ניצול מקסימלי של אנרגיית השמש, לחימום ותאורה ובכך להביא לייעול וחסכון משמעותי באנרגיה. ניתן גם למקם לוחות על גבי הגג, העושים שימוש באנרגיה סולרית במקום החשמל, לזיהום אוויר מינימלי.

בבניה קלה, ניתן גם לצפות את המבנה כולו באבני ציפוי של אבן מלאכותית העדיפה על אבן טבעית משום שייצורם דורש פחות אנרגיה ואשר במרבית המקרים ניתן למחזרם בעלות נמוכה ובכך לסייע לשמירה על איכות הסביבה ולחסוך גם בזיהום וגם בכסף.

הבניה הקלה, אם כן, זו הדרך היעילה והמהירה כיום, לבניית כל מבנה, כאשר בשילוב עם טכניקות ושיטות שמציעה הבנייה הירוקה, ניתן לקבל מבנה שהינו חסכוני, בריא, קל לשימוש ויותר מכל מסייע בצורה משמעותית להפחתת הזיהום ולשמירה על סביבה ירוקה ונקייה יותר.

 

 

 

עיצוב פנים לבתים קטנים

AV_03 עיצוב פנים של בתים קטנים, מצריך שימוש ביצירתיות, צבעים בהירים, מראות וכל אלמנט עיצובי שיוצר מרחב ותחושה פחות צפופה. ניתן באמצעות טכניקות עיצוב מקוריות, לעצב בית קטן,כך שמצד אחד יהיה פרקטי ונוח ומצד שני, מעוצב  באופן מרשים, טרנדי, אופנתי ומעורר עניין.

איך מעצבים בית קטן ממדים?

יש אנשים המעדיפים לרכוש בתים ניידים למגורים, קטנים וקומפקטיים משום ההתנהלות הקלה, המחיר הנמוך ועוד שיקולים רבים, נוספים. יחד עם זאת, קיים אתגר מסוים לעצב בתים קטנים, שכן, חשוב לנצל כל שטח בצורה חכמה ויעילה ועם זאת לשמור על עיצוב מרשים אשר יאפיין את האנשים המתגוררים בבית ויעניק ייחוד מסוים.

בעיצוב פנים של בתים קטנים יש להתייחס לכמה אלמנטים חשובים:

הצבע – ככל שבוחרים בצבעים בהירים, פסטליים ועדינים יוצרים מרחב. שכן, צבעים כהים מצמצמים את המראה של החלל ולכן כדאי להימנע עד כמה שניתן מהם, אך ניתן להכניס כמה נקודות צבע כהות בשל הקונטרס המיוחד שהן יוצרות.

החלוקה – כדאי שהחלוקה הפנימית לא תהיה לחללים קטנים מאוד, אלא יותר בצורה של נישות, כך משאירים מרחב ועם זאת מאפיינים כל שטח על ידי גבהים שונים או אלמנטים עיצוביים.

תמונות – לא כדאי לכסות את הקירות בבתים קטנים עם יותר מידי תמונות, שטיחי קיר, מסכות וכדומה ששוב, גורמים לצמצום המרחב של הבית. כמו גם עדיף לבחור בתמונות אורך על פני תמונת רוחב.

ריהוט – נכון לבחור בריהוט מתקפל, פרקטי שניתן לתזוזה בקלות ולא בריהוט כבד ומגושם. הבית צריך לשדר רעננות ולהיות גמיש לשינויים בשל העובדה כי אין הרבה מקום.

פתרונות אחסון – בבתים קטנים כדאי לעשות שימוש בריהוט שהוא סוג של אחסון, כדוגמת ספות או שולחנות שניתן לאחסן בתוכם ציוד לאחר השימוש וכך ניתן ליצור סביבת מגורים יותר מרווחת.

תאורה – נכון לבחור גופי תאורה שטוחים ולא כבדים או ארוכים, וזאת כדי לא ליצור מראה עמוס וכבד, כך גם רצוי שלא להכניס וילונות בצבעים כהים אלא וילונות מתקפלים ופרקטיים.

מראות – מראות באופן טבעי, מייצרות מרחב, כדאי לעשות בהן שימוש בבתים קטנים ולהעניק על ידי כך ממד עיצובי נוסף.

עיצוב בתים קטנים מצריך התמקדות ויצירתיות, כאשר בתכנון נכון וחכם אפשר לעצב גם בתים קטנים בצורה מדהימה ומרשימה.

החברה שלנו, "היחידה בניה מתועשת" תעניק לכם ייעוץ מקצועי, בבחירת העיצוב הנכון ביותר עבור הבית הקטן שבחרתם, כך שתקבלו בסופו של התהליך, בית מעוצב, אופנתי בהתאם לסגנון האישי שלכם.

מבנים ניידים - הפתרון האולטימטיבי!

מבנים ניידים - הפתרון האולטימטיבי!
לא מעט אנשים, מחזיקים בנוסף לדירתם, גם מבנים ניידים , המשמשים אותם בשעת הצורך.... למאמר המלא

בחירת קרמיקה לחיפוי וריצוף מבנים בבניה הקלה

הבחירות אותן תבצעו לעיצוב הבית מלוות אתכם ואת שאר בני הבית במשך תקופה ארוכה, הקדישו תשומת לב לקבלת ההחלטות הנכונות וחומרי הגלם הטובים ביותר. השכר העתידי יהיה סביבת מגורים נעימה, נוחה ויפה... למאמר המלא

רהיטי גינה למבנים ניידים

מבנים ניידים הם פתרון מוצלח בימים בהם המשכנתא חונקת וכמעט בלתי אפשרית, ורכישת דירה היא מבחינת חלום שלא ניתן למימוש. הן במבחינת אפשרויות העיצוב הרבות... למאמר המלא

בניה קלה למגזר הדתי

הבניה הקלה, זו אחת השיטות המהירות והחסכוניות כיום להשגת בית פרטי. רוב הישובים במגזר הדתי, בנויים על בסיס בתים פרטיים. בניית בית בשיטה הרגילה והמסורתית, מצריכה משאבים כלכליים רבים, שלא תמיד ניתן לאמוד את עלותם, כמו גם, משך הבנייה ארוך... לחצו כאן להמשך קריאת המאמר

בניה קלה - לא מה שחשבתם

בשנים האחרונות חל מהפך בכל הקשור למקומה של הבניה הקלה בשוק הנדל"ן, והיא הופכת להיות אופציה לגיטימית ואף פופולארית בקרב הסקטור והפרטי והסקטור העסקי כאחד.
המושגים בניה קלה, בניה מתקדמת או בניה מתועשת, מתייחסים למבנים המיוצרים במפעל על פי תוכניות, מובלים כמבנים מוכנים לאתר הבניה מוכנים עם גמר... לחצו כאן להמשך קריאת המאמר 

כיצד בוחרים קרוואן למכירה?

מדריך עומק כיצד לבחור קרוואן שעומד למכירה.
היום עם מגוון גודל של יצרני קרוואן ומספר גדול של קרוואנים העומדים למכירה, היינו חייבים לכתוב מאמר זה
המסביר מה הם הסוגים השונים של הקרוואנים ומה ניתן לצפות מכל קרוואן
לחצו כאן להמשך קריאת המדריך

 

 

לפרטים נוספים או לקביעת פגישה צרו קשר באימייל או חייגו
צור קשר לפרטים נוספים

 

שתפו אותנו:

לקביעת פגישה אנא השאר פרטיך


שם *


טלפון *


דואר אלקטרוני

מעוניין ב:


הודעה


משרדים, מפעל ותצוגה: ישראל פולק 31, קרית גת

מס' קבלן: 29530

מס' ספק משרד הביטחון: 11011426

הצהרת נגישות
אדסייט בניית אתרים
, קידום אתרים פרסום באינטרנט

Call Now Button
שלח הודעה
1
צריכים עזרה?
היי :)
איך אפשר לעזור?
צור קשר