בחירת קרמיקה לחיפוי וריצוף מבנים בבניה הקלה | היחידה בניה מתועשת

בחירת קרמיקה לחיפוי וריצוף מבנים בבניה הקלה

הבחירות אותן תבצעו לעיצוב הבית מלוות אתכם ואת שאר בני הבית במשך תקופה ארוכה, הקדישו תשומת לב לקבלת ההחלטות הנכונות וחומרי הגלם הטובים ביותר. השכר העתידי יהיה סביבת מגורים נעימה, נוחה ויפה.

כאשר בוחרים את אריחי הקרמיקה לחיפוי או ריצוף מתחמי הבית הקל יש לעשות זאת בהתאם לאופי השימוש במתחם. יש לזכור לבחור אריחים מתאימים בעבור המטבח, אריחים מתאימים בעבור חדרי השירותים והרחצה ואריחים מתאימים לריצוף פנימי או חיצוני.

קרמיקה לחיפוי וריצוף מבנים בבניה הקלה

מהי בנייה קלה?

הבנייה הקלה כשמה כן היא טכניקת עבודה מהירה יותר בהשוואה לטכניקות העבודה המסורתיות. שיטות הבנייה הקלה עושות שימוש באלומיניום, פלטות בטון עליהן מונחים אריחי קרמיקה לחיפוי וכן הלאה. בכדי להתקין חיפוי חדש לקיר תותקן יציקת בטון על גבי החיפוי הקיים, יציקת הבטון הזו תשמש בסיס להנחת האריחים החדשים. שיטת הבנייה הקלה מהירה וזולה יותר בהשוואה לשיטות מסורתיות במהלכן יש לפרק כליל את האריחים הקיימים, לתקן את הפגיעות בקירות ורק לאחר מכן להדביק את האריחים החדשים.

טכניקות בנייה קלה הפכו בשנים האחרונות פופולריות מאוד, הטכניקה אידאלית בעבור שיפוצים מהירים לבית. היתרונות של הבנייה הקלה באים לידי ביטוי בתוצאות מדויקות, שנייה שקטה, שמירה על איכות הסביבה תוך תהליך בנייה המלווה במינימום אבק וזיהום, עבודה מהירה, עמידות ארוכת טווח ומחירים נוחים יותר. נדגיש שנים כי הבנייה הקלה עמידה וחזקה, ניתן לשלב בה את כל סוגי אריחי הקרמיקה לחיפוי הקירות וריצוף חדש.

דגשים לבחירת אריחי קרמיקה לבית הנייד

  1. שיקולי ניקיון ותחזוקה. חשוב לבחון היטב את הקלות בה ניתן לנקות את האריחים, ישנם אריחי קרמיקה עדינים אותם לא כדאי יהיה לשלב בבתים עם ילדים וחיות מחמד. אריחים לבנים או בהירים יש לנקות לעתים קרובות יותר, הלכלוך בולט יותר על האריחים הלבנים. במידת האפשר, כדאי יהיה לבקש דגימת אריחים, קחו עמכם 3-4 דוגמאות ושלבו אותן מספר ימים ברצפת הבית, כך תוכלו לקבל תמונת מצב מציאותית ככל האפשר בדבר התאמת האריחים לאורח החיים שלכם.
  2. נציין כי ישנן הבדלים בין אריחי קרמיקה המיועדים לריצוף לבין אריחי חיפוי קירות. האריחים המיועדים לקירות פחות חזקים ולא מומלצים לשילוב כריצוף הבית. קרמיקה מאופיינת ברמה שחיקה נמוכה כל עוד בוחרים את האריחים המתאימים ביותר לכל שימוש.
  3. עיצובים סולידיים יתגלו כבחירה נכונה לטווח הארוך, כדאי להימנע מטרנדים אופנתיים חולפים ולזכור כי אריחי הקרמיקה הללו צפויים ללוות אתכם במשך כ-10 שנים לפחות. כמו כן, מומלץ יהיה לרכוש 10% יותר אריחים מהכמות הדרושה למטרת תיקונים עתידיים.
  4. חדרים קטנים כדאי יהיה לעצב עם אריחים בעיצוב אחיד, חדרים גדולים תואמים אריחים עם דוגמאות עיצוב ומבחר צבעים. אריחים מיוחדים במחירים שווים לכל כיס תוכלו למצוא בחנויות עודפים.
  5. בדקו את התאמת גודל האריחים לגודל המתחם שלכם, את רוב האריחים אפשר יהיה למצוא בכמה גדלים.

 

לפרטים נוספים או לקביעת פגישה צרו קשר באימייל או חייגו
צור קשר לפרטים נוספים

 

שתפו אותנו:

לקביעת פגישה אנא השאר פרטיך


שם *


טלפון *


דואר אלקטרוני

מעוניין ב:


הודעה


מפעל ותצוגה: מושב גבעת כח, משק 72

מס' קבלן: 29530

מס' ספק משרד הביטחון: 11011426

אדסייט בניית אתרים, קידום אתרים פרסום באינטרנט

Call Now Button צור קשר