מבנים ניידים - הפתרון האולטימטיבי! | היחידה בניה מתועשת

מבנים ניידים – הפתרון האולטימטיבי!

לא מעט אנשים, מחזיקים בנוסף לדירתם, גם מבנים ניידים , המשמשים אותם בשעת הצורך, המבנים הניידים , מוכרים לנו בעיקר מהמגזר העסקי, שם קבלנים רבים נעזרים בהם בעת עבודת בנייה כזו או אחרת, או חברות הפקה שמחזיקות מבנים אלו עבור האמנים שלהם או עבור הקהל שמגיע לאירועים. אך ישנם גם מבנים ניידים המשמשים את המגזר הפרטי.

מבנים ניידים כפיתרון למשרד

מבנים אלו, משמשים לצורכי מגורים, בעת חופשות. נכון שבישראל לא מדובר בחלק מהאתוס הישראלי, כמו שזה קיים בארה"ב או באוסטרליה, שם המרחבים מעניקים לאותם מבנים ניידים משמעות אחרת, ואפשרויות שימוש רבות יותר, אך גם בישראל החלו אנשים להכיר בהנאה שטמונה בטיול עם מבנים נידיים .

את מי משמשים המבנים הניידים?

מבנים אלו משמשים אנשים, לצורכי לינה בעת נסיעות לאזורים מסוימים. כך הם חוסכים לעצמם את התשלום הגבוהה על מלונות, ומעניקים להם ולילדיהם חוויה אחרת, לא מוכרת. מבנים ניידים כוללים בדרך כלל מטבחון ומיטות, כאשר מבנים מפוארים יכללו גם שירותים קטנים. כך למעשה יש למשפחה המטיילת, את כל מה שהם צריכים. אותם מבנים ניידים מחוברים לרכב, ובעת עצירה, הם משמשים כמקום לינה. ישנם בישראל לא מעט אזורים בהם ניתן לבצע עצירה ללינה בשטח, מהכנרת בצפון, דרך חופי הים במרכז ועד חופיה של אילת. כל מה שצריך זה לתכנן נכון את הטיול, לחבר חזק את המבנה הנייד ולצאת אל הדרך.

מבנים ניידים למכירה למגורים

היחידה להחזקה, משכירה ומוכרת מבנים ניידים , אשר יכולים לשמש הן כמגורים קבועים במקומות שונים והן כמקום לינה עבור מטיילים. אצל היחידה להחזקה תקבלו ייעוץ, מה בדיוק אתם צריכים, ומה עליכם לבדוק כאשר אתם רוכשים לעצמכם מבנים למגורים או לטיולים.

לפרטים נוספים על מבנים ניידים למכירה

לפרטים נוספים או לקביעת פגישה צרו קשר באימייל או חייגו
צור קשר לפרטים נוספים

 

שתפו אותנו:

לקביעת פגישה אנא השאר פרטיך


שם *


טלפון *


דואר אלקטרוני

מעוניין ב:


הודעה


מפעל ותצוגה: מושב גבעת כח, משק 72

מס' קבלן: 29530

מס' ספק משרד הביטחון: 11011426

אדסייט בניית אתרים, קידום אתרים פרסום באינטרנט

Call Now Button צור קשר