רהיטי גינה למבנים ניידים | היחידה בניה מתועשת

רהיטי גינה למבנים ניידים

מבנים ניידים הם פתרון מוצלח בימים בהם המשכנתא חונקת וכמעט בלתי אפשרית, ורכישת דירה היא מבחינת חלום שלא ניתן למימוש. קבוצת "היחידה בנייה מתועשת" מביאה אליכם את הפתרון היעיל הזול והנוח ביותר, כמומחים בתחום הבנייה הקלה הם מבטיחים להגשים את חלומכם, בצורה של כל מבנה נייד בו תחפצו, בית פרטי מרווח ואלגנטי, מחסן שימושי, משרד מודרני או כל מבנה אחר על פי צרככם.

רהיטי גינה למבנים ניידים

בית פרטי לפי בחירתכם

חברת היחידה מספקת מבנים ניידים איכותיים העשויים מחומרים ידידותיים לסביבה, חדשניים במבחר עצום של דוגמאות, גדלים, עיצובים וחומרים שונים והכל בהתאם לדרישות הלקוח ולצרכיו האישיים. דמיינו לכם, בית פרטי שבו אתם בחרתם את מבנה החדרים, גודלם וצורתם. בית בו אתם אלו שקבעתם היכן יהיה המטבח, מה יהיה הצבע שלו והיכן הוא יתחיל ויסתיים. דמיינו לכם, בית שבו הסלון המעוצב שלכם נשפך אל מדשאה גדולה ומרווחת ובה רהיטי גינה מעוצבים ונוחים היוצרים את המראה המושלם לבית חלומותיכם.

אינכם מבקשים לדמיין את בית חלומותיכם, אלא רק להגשים אותו, מה זאת אומרת? קבלו ייעוץ וליווי יחד בשיתוף פעולה פורה נבנה יחד את בית חלומותיכם ונהפוך חלום למציאות.

יתרונותיה של מבנים ניידים

בזמן קצר, בעלות שזולה הרבה יותר מאשר בית בבנייה רגילה, עם בירוקרטיה מקוצרת, ובסטנדרטים גבוהים וחומרי גלם איכותיים, תוכלו לעבור להתגורר בבית המיועד רק לכם, אותו בחרתם בקפידה ואנו בנינו אותו עבורכם במקצועיות ועם המון אהבה.

רהיטי גינה ועיצוב ייחודי

ישנם בשוק מבחר עצום של מבנים ניידים להשכרה או בהזמנה אישית והכל על פי סטנדרטים גבוהים ודגש על הפרטים הקטנים ביותר, בתוספת מבחר מגוון של רהיטי גינה למבנים ניידים, רהיטים איכותיים, סלון מעוצב, מטבח, חדרי ילדים ועוד..הכל מעוצב ומותאם, שילכו איתכם לאן שתרצו. לכל פרט, קיים עבורו פתרון, החל מהתכנון האדריכלי ועד להצבת המבנה בשטח המיועד, חשוב להיות שותפים לכל תהליך התכנון והבנייה.

שנים של ניסיון ומקצוענות מדברים בעד עצמם ואלפי מבנים ניידים ניצבים להם חזקים ועמידים, יפים ומעוצבים ומשרתים אלפי משפחות מרוצות ומאושרות.

שתפו אותנו:

לקביעת פגישה אנא השאר פרטיך


שם *


טלפון *


דואר אלקטרוני

מעוניין ב:


הודעה


מפעל ותצוגה: מושב גבעת כח, משק 72

מס' קבלן: 29530

מס' ספק משרד הביטחון: 11011426

אדסייט בניית אתרים, קידום אתרים פרסום באינטרנט

Call Now Button צור קשר