מכולות בהתאמה אישית למכירה או השכרה | היחידה בנייה מתועשת

מכולות

 

חברת היחידה בניה מתועשת פעילה לעלה מ- 20 שנה, עוד משנת 1991. חברתנו מספקת פתרונות של מכירת והשכרת מכולות מכל הסוגים ובכל היקף לרבות מכולות המיועדות לאחסון, מכולות המשמשות מכולות משרד או מכולות למבנה למגורים. 

המכולות מהוות פתרון אופטימלי, זמין ויעיל לענף הציבורי – מוניציפלי, העסקי והפרטי.

המכולות אותן אנו מציעים הן מכולות בהתאמה אישית אשר נותנות מענה למגוון שימושים גדול ומוצעות במבחר דגמים וסוגים. אנו נספק עבורכם, ככול שיידרש, מכולה המוכנה לשימוש מיידי, הכוללת מערכות מתאימות לחיבור לתשתיות ולטכנולוגיות שונות, ובמידת הצורך מסופקת גם עם אבזור ומיזוג אויר.

מכולות להשכרהמכולות למכירהמכולות לאחסוןמכולות למגורים
מכולות למשרד בניית מכולות למכירההובלת מכולות

גדלים של מכולות המוצעות למכירה או השכרה:

המכולות באות בשני גדלים רגילים של: 6 מ' או 12 מ' וברוחב 2.44 מ', אך יש אפשרויות רבות לשילובים ושינויים של המכולה המקורית. למעוניינים בכך, ניתן להרחיב את המכולה לפי דרישת הלקוח לרוחב של עד 4.5 מטר. כמו כן ניתן לייצר מכולה קטנה יותר בגודל 3/2.44 מ' למטרת  בוטקה שומר, משרד קטן, תאי שירותים או מקלחות, קופות ועוד…

 

מכולות משא כמבנה יביל – בכל מקום, בכל שטח ובכל מזג אוויר

אם עד היום נחשבו אלו כיחידות אותן מציבים לצרכי אחסון ציוד, או כמבנה ארעי בלבד, הרי שטכניקות העבודה השתנו לבלי הכר וכיום ניתן לחבר מספר מכולות לכדי יחידת מגורים גדולה ומפוארת שלמתבונן מן החוץ נראית כבנויה בשיטת הבניה המסורתית.

אנו נספק לכם פתרון לוגיסטי כולל לרבות הובלת המכולה והצבתה בשטח. את המכולות ניתן לאבזר במיטב האבזור המתקדם, ולחפות מבחוץ בכל שיטת חיפוי רצויה.

חוזקה ועמידותה לפגעי מזג האוויר הופכים אותה לאידאלית בכל אקלים ומזג אוויר, והיא ניתנת למיקום בכל שטח רצוי במהירות וביעילות ללא צורך בהכנות ובתשתיות מסובכות מדי.

 מכולות גולמיות מחסנים

 

הסבת מכולות למשרדים בשיטת בניה קלה

חברת היחידה בניה קלה מתמחה בהסבת מכולות לשימוש משרד נייד. אנו מאפשרים להשכיר משרדים שעברו הסבה ומציעים מכולות משרדים לרכישה ולהתאמה על פי דרישה או צורך של הלקוח.

כל הזמנה נכנסת ב"יחידה בניה מתועשת" לתכנית ביצוע מפורטת על פי לוח זמנים קבוע, ועוברת בין מחלקה למחלקה בתוך הארגון, החל משלב האפיון, העיצוב והתכנון ההנדסי, דרך בנייה מדוייקת על פי המפרט, הקמת מערכות החשמל והאינסטלציה, גימור המבנה, ועד להובלתו ליעדו הסופי על ידי הצוות המקצועי של היחידה להובלה.

בכל אחד מן השלבים מעודכן הלקוח לגבי סטטוס הביצוע של המבנה, כך שאין סימני שאלה ואין כל הפתעות במהלך הפרויקט. התוצאה – מאות רבות של לקוחות מרוצים מן המגזר הציבורי.

 

מכולה – לגו לילדים מבוגרים

מכולות בהתאמה אישיתשוק הנדל"ן הבעייתי, ורגולציה ממשלתית מסורבלת ומתישה, בעשור האחרון המכולות הפכו לאחד הפתרונות היעילים והנוחים ביותר ליישום למי שזקוק למשרד בשטח, מבנה מגורים, מבני לאירועים, אולם תצוגה או לכל צורך אחר עבור אנשים פרטיים, עסקים, מוסדות ציבוריים, חברות וארגונים.

היכולת שלנו להפוך כמעט בין לילה את תיבת המתכת "המשעממת והמרובעת" הזו למשרד, מתקן שירותים נייד, או בית מגורים קוסמת ליותר ויותר אנשים המחפשים אחר פתרונות יצירתיים במקומות בהם השיטות המסורתיות אינן יכולות לספק מענה.

כך למשל יכולות חברות לשכור את המכולות לטובת שימוש כמשרדים זמניים, עמדות שמירה ועוד.

לקוחות פרטיים המעוניינים להקים יחידת דיור נוספת בחצר הבית, או יחידות אירוח למטרות תיירות יכולים לרכוש מכולה ולהסב אותה במהירות ליחידת מגורים לכל דבר המכילה את כל האמצעים הדרושים ואת כל תנאי המחיה ההכרחיים כמו מים זורמים, מערכת חשמל תקינה, מערכת אינסטלציה וכדומה.

077-9975238

 

שתפו אותנו:

לקביעת פגישה אנא השאר פרטיך


שם *


טלפון *


דואר אלקטרוני

מעוניין ב:


הודעה


משרדים, מפעל ותצוגה: ישראל פולק 31, קרית גת

מס' קבלן: 29530

מס' ספק משרד הביטחון: 11011426

הצהרת נגישות
אדסייט בניית אתרים
, קידום אתרים פרסום באינטרנט

Call Now Button
שלח הודעה
1
צריכים עזרה?
היי :)
איך אפשר לעזור?
צור קשר