מכולות אחסון | היחידה בניה מתועשת

מכולות אחסון

 

חברתנו מספקת פתרונות של השכרת מכולות אחסון ומציעה אפשרות רכישה של מגוון מכולות על פי דרישה והתאמה רצויה, מכל הסוגים ובכל היקף. מכולות או מיועדות לאחסון וניתנות להצבה בכל מקום המצריך מחסן קבע או נייד. מכולות אלו מהוות פתרון אפקטיבי לתחום המוניציפלי, העסקי והפרטי.

אנו נשמח לספק לכם מכולות לשימוש מידי.

חזרה לקטגוריית מכולות

מכולות אחסון כי הבוידעם של סבא לא מספיק

מכולות אחסון

מנטליות הבניה הישראלית שהתפתחה פה בשנות קיומה של המדינה, התייחסה תמיד אל מקומות אחסון כאל אחד החלקים החשובים בבית.

הישראלים הם אחד העמים ה"אספנים" ביותר שניתן למצוא.

אנו מסרבים להיפרד ממוצרים מקולקלים, או מציוד שאבד עליו הכלח, למעשה לא פעם אנחנו מוצאים את עצמנו עם בית מלא פריטים וציוד שאין לנו היכן לאחסן.

למרות ההקפדה הישראלית על הקדשת חלק מהדירה או הבית למקומות אחסון, אופיין של הדירות הישראליות וגודלן הקטן יחסית, לא מאפשר אחסון של חפצים גדולים מדי או מרובים מדי.

מעבר למגזר הפרטי, ישנן חברות וארגונים הזקוקים לשטחי אחסון גדולים מאד, אולם בניה של מחסנים כאלה יקרה מאד, ועלולה לפגוע בסיכויי הצלחתו הכלכליים של העסק או הארגון.

בדיוק למטרה הזו מיועדות מכולות המטען הנמכרות היום בשוק ומיועדות לשימוש בתור מכולות אחסון במחירים זולים ובמהירות התקנה והשמשה מהירים במיוחד.

על כמה פטישים יכול אדם אחד להשגיח?

חשבו לרגע מה היה נדרש מחברת בניה המבצעת פרויקט מגורים המעסיק מאות ואלפי עובדים, וזקוקה לאחסון של אלפי כלי עבודה בסוף יום העבודה.

מכולות אחסון הפכו את הבעיה הקשה הזו ששררה בחברות הבניה בעשורים הקודמים, לבעיה זניחה בעידן הנוכחי, כאשר בשיחת טלפון יחידה יכול הקבלן המבצע להזמין כמה מכולות מטען בכל גודל רצוי ומכל סוג רצוי, ישירות לאתר הבניה, אם במתכונת של שכירות חודשית או במתכונת של רכישה מלאה, לשנע אותן לאתר בתוך מספר שעות ולהפעיל את האתר ללא עיכובים מיותרים או דאגה מיותרת לשמירה על הציוד.

בית פרטי, עסק או בסיס צבאי – כולם צריכים מחסן

במקרים לא מעטים חוסכות מכולות האחסון את הצורך בהצבת שומר מיוחד בשכר להשגחה על כלי העבודה, וכיום בסיום יום העבודה מוכנסים כל כלי העבודה למכולה מאובטחת הננעלת ומבטיחה כי בבוקר שלמחרת יימצאו כל כלי העבודה במקומם, ממתינים לפועלים שיתחילו יום עבודה חדש.

בבית הפרטי יכול כל אחד מאתנו להזמין מכולת אחסון לחצר, ובמחיר זול מאד יחסית, לגבל מכולה כבדה ומאובטחת, קשה מאד לפריצה או לפגיעה חיצונית, ואשר תשמש אותו לאורך שנים רבות כמחסן ביתי מרווח, ללא צורך בהיתרים מיותרים מהרשות המקומית, וללא עלויות הקמה נוספות.

כך הדבר גם כאשר מדובר במוסדות וארגונים כמו מוסדות לימוד, בסיסי צבא או מוסדות ממשלתיים הזקוקים למחסנים מסודרים ומאורגנים ללא צורך בהשקעות כספיות גדולות או מסובכות מדי.

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר

טלפון - מכולות

 

שתפו אותנו:

לקביעת פגישה אנא השאר פרטיך


שם *


טלפון *


דואר אלקטרוני

מעוניין ב:


הודעה


משרדים, מפעל ותצוגה: ישראל פולק 31, קרית גת

מס' קבלן: 29530

מס' ספק משרד הביטחון: 11011426

הצהרת נגישות
אדסייט בניית אתרים
, קידום אתרים פרסום באינטרנט

Call Now Button
שלח הודעה
1
צריכים עזרה?
היי :)
איך אפשר לעזור?
צור קשר