מבחר מוכולות להשכרה - היחידה בנייה מתועשת

מכולות להשכרה

 

היחידה להשכרה בע"מ היא חברה המתמחה בהשכרת מכולות מכל הסוגים. החברה הנה חברת בת של קבוצת היחידה בנייה מתועשת, חברה מן המובילות בתחום הבנייה המתועשת. 

המרכז הלוגיסטי של היחידה להשכרה אשר כולל את משרדי החברה ומפעל הייצור נמצא ליד נתב"ג במושב גבעת כ"ח. המרכז מתפרס על שטח של כ-10 דונם שבו המכולות מיוצרות ומאוחסנות.

* המבנים להשכרה לפי מלאי קיים, לחץ כאן ליצירת קשר 

או חייגו

טלפון - מכולות

 

לחברה מלאי גדול של מכולות המאפשר סל מוצרים רחב ומגוון. בנוסף, יש ליחידה להשכרה חברת אחות העוסקת בתחום ההובלות והמנופים, דבר המאפשר מתן פתרונות לוגיסטיים מהירים, מגוונים וזולים.

חזרה לקטגוריית מכולות

מלאי רחב ומגוון של מכולות להשכרה:

 • מכולת להשכרהמכולות משרד להשכרה 20 רגל (6/2.44 מ') / 40 רגל (12/2.44 מ') מאובזרות, ממוזגות ומרוהטות ברמה גבוהה
 • מכולות שירותים להשכרה 20 רגל 10 תאים, בכניסות נפרדות
 • מכולות שירותים להשכרה 20 רגל 6 תאים, בהפרדה נשים/גברים
 • תאי שירותים בודדים
 • מכולות קופות 20 רגל בעלי 12 אשנבי מכירה, מיזוג אוויר, ריהוט, הכנה לרשת אלחוטית וחיבורי תקשורת
 • מבני שמירה (בוטקה) ממוזגים
 • מכולות מקלחות 20 רגל הכוללת 10 תאי מקלחת בכניסות נפרדות
 • מכולות מקלחות 20 רגל 6 תאי שירותים בהפרדה נשים גברים
 • מכולה 20 רגל משולבת 3 תאי שירותים ו3 מקלחות
 • מכולות 20 רגל קירור/הקפאה
 • מכולות 40 רגל קירור/הקפאה
 • מבני משרד ומגורים לפי התאמה אישית במגוון מידות ובמגוון רמות גימור לפי דרישה
 • ריהוט במגוון סוגים, ברזיות, מקררים, גדרות וכו'

כשפרק הזמן הדרוש לבניית בית הוא כחצי מהזמן הדרוש לקבלת הרישיון עבור אותו הבית

במדינת ישראל ההליכים הבירוקרטיים להשגת אישורי בניה והקמה של מבנים הם מן הארוכים והמסורבלים בעולם המערבי. ישראלים רבים זקוקים למבנים לצורך אחסון, משרדים זמניים או כל מטרה אחרת הדורשת מבנה יעיל לפרק זמן ארוך למדי אך לא תמידי.

אופציית הבניה הרגילה עומדת אומנם על הפרק למטרה זו, אולם הסבירות שבניית המשרד או המחסן הזמני האלה תסתיים בזמן, שקולה לסבירות שהשמש תזרח מחר דווקא מצד מערב או אולי לא תזרח בלבד. אולם למרות התחושה כאילו משימה כזו היא בלתי אפשרית, המצב בפועל איננו ממש כך.

כיום ניתן למצוא בארץ חברות המספקות מכולות להשכרה המהוות תחליף מושלם לבניה רגילה ומספקות את כל הפתרונות הדרושים, במהירות ובמחיר נמוך הרבה יותר מעלות בניית מחסן או משרד רגילים.

הסבת מכולות למשרדים: אברה קדברה – ויהי משרד

אחד הדברים התופסים את העין בכל כניסה לאתר בניה בישראל, הוא שרשרת משרדי המכירות או משרדי ניהול העבודה של הפרויקטים השונים המתבצעים במקום. אתרי בניה הם דוגמה מצוינת לשימוש מושכל שעושים קבלני הבניה וחברות הביצוע במכולות להשכרה המסופקות על ידי החברות שהוזכרו קודם.

מכולת מטען רגילה מגיעה בכמה גדלים המהווים חלל מושלם להמרה למשרד או יחידת מגורים או אחסון לעובדים באתר. החל מגודל של 18 מטר רבוע ועד לכ-30 מטר רבועים, יספיקו בהתאמות מסוימות לשמש כיחידת מגורים מושלמת עבור השומר במקום, מחסן כלי עבודה או משרד מכירות מפואר.

ממשרד מפואר ועד עמדת שמירה – מכולות להשכרה לשימושים שונים

המכולות המושכרות, עוברות הליך התאמה הכולל לא פעם שיפוץ פנימי מסיבי לרבות ריצוף ומערכת חשמל ואינסטלציה, תוספת חלונות, מטבחון וחלוקה פנימית באמצעות קירות גבס.

במידה ומדובר במחסן, התוספות המוזכרות הופכות למיותרות והיחידה תונח באתר ללא שינויים כלל. מבנה המכולה חזק מאד ועמיד לפריצות או לנזקים חיצוניים וישמש את השוכר ללא בעיה לכל אורך התקופה הדרושה כאשר באתרי בניה תקופת השימוש יכולה להתפרש על פני מספר שנים.

מעבר לכל היתרונות שהוזכרו פה, חשוב לדעת כי היתרון הגדול ביותר של המכולות, הוא ההכרה בהן כמבנה יביל, שאינו מצריף היתרי בניה או רישיונות מיוחדים הדורשים זמן המתנה ארוך.

למעשה מרגע קבלת ההחלטה על ביצוע העבודה, תגענה המכולות לאתר בתוך כמה ימים, תונחנה במקום הרצוי ולאחר חיבור לחשמל או למים, תהיינה כשירות לחלוטין לבצע את המשימה הנדרשת מהן.

טלפון - מכולות

 

שתפו אותנו:

לקביעת פגישה אנא השאר פרטיך


שם *


טלפון *


דואר אלקטרוני

מעוניין ב:


הודעה


משרדים, מפעל ותצוגה: ישראל פולק 31, קרית גת

מס' קבלן: 29530

מס' ספק משרד הביטחון: 11011426

הצהרת נגישות
אדסייט בניית אתרים
, קידום אתרים פרסום באינטרנט

Call Now Button
שלח הודעה
1
צריכים עזרה?
היי :)
איך אפשר לעזור?
צור קשר