מכולת משרד | היחידה בנייה מתועשת

מכולת משרד

 

חברת היחידה מספקת מגוון מכולות המיועדות לשימוש כמשרד מכל הסוגים ובכל היקף לרבות מכולות למשרד למכירה על פי דרישה או מכולות להשכרה מידית. מכולות משרד אלו מהוות פתרון אפקטיבי לתחום המוניציפלי והעסקי.

אנו נשמח לספק לכם פתרון לוגיסטי כולל החל מאספקת פתרון משרדי מושלם ועד להובלת מכולת משרד, הצבתה בשטח הרצוי וחיבור המכולה לכל המערכות ולתשתיות הרצויות.

חזרה לקטגוריית מכולות

מכולות המשמשות כמשרד מכירות

מכולות לשימוש משרד

בשעה טובה, זכית במכרז ואתה מוכן לצאת לשם ולהסתער על העולם הנדל"ני.

האדריכלים שלך תכננו את דירות החלום של העתיד, שכרת את קבלני הביצוע האיכותיים ביותר, ואת אנשי המכירות הטובים בתחומם בשוק, אתה ממש יכול להרגיש איך הכיסים שלך תופחים מעודף מזומנים ואיך אתה נוסע במכונית היוקרה שלך למשרד המהודר ששכרת במגדל המשרדים החדש בלב תל אביב….

אבל, רק רגע, כדי למכור את הדירות המדהימות שלך ולנפח קצת את חשבון הבנק שלך, אתה זקוק למקום בו ניתן לבצע את המכירה, לחתום על חוזים ולהגיש ללקוחות כוס קפה טוב לפני שהם משאירים אצלך את הצ'ק.

הקמת משרד מכירות באתר היא תהליך העלול לארוך חודשים רבים. חודשים בהם לא תוכל לבצע פעילות עסקית ותפסיד לקוחות רבים, חודשים בהם תתרוצץ בין פקידים מפהקים שיבטיחו לך כי בעוד כמה חודשים קצרים תוכל להניח את אבן הפינה למשרד המכירות שלך.

מכולות מטען – הקמת משרד נייד מעולם לא הייתה קלה כל כך

מכולות למשרדאם התיאור שקראת למעלה מרפה את ידיך, אתה לא ממש צריך להיבהל.

האמת הפשוטה היא שכיום ישנם פתרונות מהירים ויעילים להקמת משרד.

למעשה התהליך הוא כל כך פשוט, שבתוך כמה שעות או ימים קצרים ועוד בטרם הגיעו כלי העבודה הראשונים לשטח, תוכל להקים משרד מכירות מפואר ולהתחיל למכור דירות עוד כשהן "על הנייר".

כיצד? – מכולות משרד.

מכולות מטען הפכו בשנים האחרונות לאחד הפתרונות היצירתיים והיעילים ביותר עבור בעלי עסקים וחברות המעוניינים בהקמת משרדים זמניים ויבילים ויחד עם זאת לשמור על מקצועיות ומראה מכובד ומרשים.

מכולות משרד, ניתנות להתאמה לכל סוגי המשרדים הקיימים, החל ממשרדים בסיסיים המיועדים לשרת את העובדים בלבד, וכלה במשרדים משודרגים ומפוארים המספקים את כל שירותי המשרד המודרני.

למי מיועד פתרון המכולות?מכולת משרד 6 מטר

לא רק לקבלני בניין וליזמים מיועד הפתרון שהוזכר.

ישנם לא מעט אנשים ממגזרים שונים כמו חקלאות ותעשייה הנזקקים למשרדים במקומות לא קונבנציונאליים ובאופן זמני, כך שהקמת משרד קבע, איננה יכולה לשרת את המטרה.

משרדים בבתי אריזה, משרדי פיקוד בבסיסים צה"ליים, משרדי מנהל או חדר מורים בבתי ספר זמניים ועוד, כל אלה הן דוגמאות לשימוש הנרחב שנעשה היום במכולות מטען המומרות למשרדים איכותיים.

שינוע מהיר, יכולת התאמה גבוהה, ואפשרות יישום תשתיות מתקדמות ללא קושי, הופכות את המכולות לפתרון האיכותי והיעיל ביותר.

פנים מכולת משרד –

מכולת משרד - פנים

מבנה מכולת משרד ממבט חוץ –

מכולת משרד חוץ

 

לפרטים נוספים או לקביעת פגישה צרו קשר באימייל או חייגו

טלפון - מכולות

 

שתפו אותנו:

לקביעת פגישה אנא השאר פרטיך


שם *


טלפון *


דואר אלקטרוני

מעוניין ב:


הודעה


משרדים, מפעל ותצוגה: ישראל פולק 31, קרית גת

מס' קבלן: 29530

מס' ספק משרד הביטחון: 11011426

הצהרת נגישות
אדסייט בניית אתרים
, קידום אתרים פרסום באינטרנט

Call Now Button
שלח הודעה
1
צריכים עזרה?
היי :)
איך אפשר לעזור?
צור קשר