קרוואן להשכרה - קרוואנים להשכרה | היחידה בנייה מתועשת

קרוואנים להשכרה

חברתנו מציעה מגוון רחב של קרוואנים להשכרה מידית או בתאום מראש. קרוואן לשימושים שונים לרבות קרוואן משרדים להשכרה, קרוואן מגורים להשכרה או לכל שימוש רצוי אחר. 

* המבנים להשכרה לפי מלאי קיים, לחץ כאן ליצירת קשר

 

קרוואנים להשכרה, אינם רק הצימרים הידועים או בתי נופש אחרים שמציעים קרוואנים להשכרה. קיימים שימושים נרחבים יותר בתחום זה כדוגמת  קרוואנים להשכרה, עבור חברות עסקיות, מוסדות ציבור ולקוחות פרטיים. כמו כן, למעוניינים בכך אנו מציעים קראוונים למכירה מידית.

 

קרוואן להשכרה – יתרונות

קראוון להשכרהקרוואן להשכרה יכול לשמש עסק כגון מוסך שזקוק לאחסן בו ציוד או להקים משרד זמני, גם חקלאי שמלין עובדים לתקופה מסוימת יכול להשתמש בקרוואן להשכרה. מוסדות ציבור, רשויות מקומיות או ישיבות הנמצאות למשל בתהליך מעבר של כיתה, בית ספר או גן, ישתמשו בקרוואנים להשכרה לתקופה מוגבלת.

אין כל ספק שקרוואן להשכרה הוא פתרון זמין וזול. ביחידה להשכרה ניתן לשכור קרוואנים למטרות שונות, על פי הגדרת צרכים על ידי הלקוח, לתקופה קצרה או לתקופה ארוכה. על מנת לבדוק את הנושא, תוכלו ליצור קשר באמצעות טופס צור קשר – ונציג היחידה להשכרה יחזור אליכם בהקדם.

מי שמחפש פתרון איכותי יותר ועמיד יותר מבחינת הבנייה, לא יסתפק בקרוואן להשכרה אלא יעדיף פתרונות של בנייה תעשייתית, המכונה גם בנייה קלה.

קרוואן להשכרה למגורים

באם אתם מחפשים קרוואן להשכרה למגורים זמניים או קבועים, אנו מציעים מגוון פתרונות כולל של השכרת קראונים מכל הסוגים והגדלים הקיימים. אנו פועלים בכדי להסב מכולות למבני מגורים לפי דרישת החלוקה הרצויה וברמת הגמר הרצויה לכם.

חברתנו תדאג לפתרון לוגיסטי כולל החל משלב ההתאמות הרצויות ועד להובלה והצבת הקרוואן השטח הרצוי וחיבורו למערכות התשתיות השונות.

לסיכום

קראוון להשכרהביחידה בנייה מתועשת מגוון גדול ביותר של קרוואנים ומבנים להשכרה, המתאימים למטרות שונות על פי הגדרת הלקוח. המבנים מאפשרים לבחור מבין אופציות גימור שונות, מבנים מהודרים ומאובזרים לעומת מבנים בסיסיים אך יעילים – הכל לפי טעמו, תקציבו וצרכיו המדויקים של הלקוח.

אם בחרתם קרוואן להשכרה, או באחת האופציות האחרות – בנייה מתועשת או מכולה – ביחידה להשכרה יעמוד לרשותכם צוות מקצועי ומיומן אשר יסייע לכם בבחירה, בייעוץ ושירות אישי. לאחר מכן, הטיפול יעבור לידי היחידה להובלה, אשר תוביל ותציב את המבנה או קרוואן ששכרתם במקומו המיועד. זהו היתרון הגדול של לעבוד מול גוף שמציע את כל השירותים הללו תחת גג אחד!

 

לפרטים נוספים או לקביעת פגישה צרו קשר באימייל או חייגו
צור קשר לפרטים נוספים

 

שתפו אותנו:

לקביעת פגישה אנא השאר פרטיך


שם *


טלפון *


דואר אלקטרוני

מעוניין ב:


הודעה


מפעל ותצוגה: מושב גבעת כח, משק 72

מס' קבלן: 29530

מס' ספק משרד הביטחון: 11011426

אדסייט בניית אתרים, קידום אתרים פרסום באינטרנט

Call Now Button צור קשר